Verslui plečiantis,  būtina užtikrinti, kad vidiniai įmonės procesai veiktų sklandžiai, tad aktuali tampa profesionali apskaita. Tam, kad priimtumėte verslui naudingus sprendimus, nebeužteks metinių ataskaitų – tikslias ir informatyvias ataskaitas turite gauti kur kas dažniau.

Įvairiomis valstybės programomis skatinant verslumą, o ypač atsiradus mažosios bendrijos juridinei formai, Lietuvoje pastebima intensyvesnė įmonių steigimo tendencija. Deja ne visiems pavyksta greitai įsivaižiuoti ir išvystyti verslą iki tam tikro lygio, nešančio bent minimalią grąžą.

Įsteigus įmonę labai svarbu pasirūpinti ne tik kompetetingais darbuotojais, bet ir buhalterinės apskaitos paslaugomis - juk tai yra neatsiejama verslo kontrolės dalis. Patyrę verslininkai pataria rinktis tik savo darbą išmanančius žmones ar įmones, kurios padeda sutvarkyti visus apskaitos klausimus.

Kiekvieną mielą dieną pėdinate į savo taip siektą darbą, ten praleidžiate apie 40 valandų per savaitę, kasdien vis karščiau ir atkakliau belaukdami savaitgalio. Labai ilgai sėdite bemaž ne pačioje patogiausioje kėdėje, aplink kužda ir zuja ne Jūsų pasirinkti kolegos, o šefas valiūkiškai stokoja pagarbos kiekvienam jų. Kodėl pasirinkote taip gyventi?

Susisiekite su mumis

+370 699 25511

+370 688 30473

Darbo laikas

I-V 8:00 - 17:00